خدمات ویزا از طریق سایت تور جور

شما می توانید علاوه بر رزرو پرواز، تور، هتل از سایت تور جور، درخواست ویزای خود را هم به صورت آنلاین و یا تلفنی از طریق این سایت اقدام کنید. همچنین میتونین با شماره تلفن 06142543208 جهت دریافت مشاوره و آشنایی با شرایط اخذ ویزا در کشور مورد نظر خودتون تماس بگیرید. سایت تور جور کلیه اقدامات و هماهنگی های لازم در خصوص گرفتن وقت سفارت، و ویزای شما را انجام خواهد داد و شما فقط در زمان مراجعه حضوری در سفارتخانه مورد نظر حاضر خواهید شد.

انواع ویزا کدام است ؟

در صورت کلی ویزا یک مجوزی است که در قالب یک سند رسمی توسط سفارتخانه ، کنسولگری و مرزبانی ها است که برای ورود افراد کشور های مختلف به کشور مقصد صادر میشه. با توجه به قوانینی که کشور مقصد برای ورود مسافر داره، معمولا گرفتن ویزا، یک شرط لازم برای سفر به اون کشور هست. هنگام سفر به یک کشور، اداره مرزبانی اون کشور ویزای مسافر رو بررسی کرده و در صورتی که مورد تایید بود، اجازه ورود به کشور رو صادر میکنه.
ویزا انواع مختلفی داره که نسبت به نوع سفر به کشور مقصد صادر میشه. در زیر بعضی از انواع اون رو توضیح میدیم.

ویزای توریستی این ویزا همون طور که از اسمش مشخصه برای مسافری صادر میشه که به قصد گردشگری وارد اون کشور میشه. شرایط صدور این ویزا برای کشور های مختلف متفاوته ، این ویزا در برخی از کشور ها هنگام ورود و در مرزبانی صادر میشه که به اون میگن ویزا در لحظه ورود (visa on arrival) ، در برخی دیگر از کشور ها هم برای گرفتن این ویزا باید به سایت سفارتخانه مورد نظر رفته و مدارک مورد نیاز اونها رو برای دریافت ویزای توریستی آماده کنیم

ویزای کاری، به منظور اجازه به یک نیروی کار متخصص خارجی صادر میشه. این ویزا که توسط سفارتخانه ها صادر میشه، معمولا برای اینجام یک سری فعالیت مشخص برای افراد متخصص صادر میشه. در حالت کلی ، سفارتخانه ها زمانی ویزای کاری صادر می کنند که کمبود نیروی کاری متخصص در کشور خودشون داشته باشن. با صادر کردن این ویزا، مشکل کمبود نیروی متخصص خود را برطرف میکنند.

ویزای تحصیلی جهت تحصیل و طی کردن مراحل آموزش در مدرسه یا دانشگاه کشور مقصد برای افراد خارجی صادر میشه. برای اخذ ویزای تحصیلی ابتدا باید از یک دانشگاه یا کالج در کشور مقصد پذیرش گرفته بشه. داشتن پذیرش شرط اول برای اخذ ویزای تحصیلیه. معمولا افراد از طریق ویزای تحصیلی اجازه اقامت در کشور مقصد رو دریافت میکنند و پس از آن اقدامات لازم جهت دریافت اقامت دائم آن کشور رو انجام مید هند.

این ویزا معمولا برای گذر از یک کشور صادر میشه. به صورتی که مقصد مسافر اون کشور نیست. ویزای ترانزیت معمولا به صورت کوتاه مدت صادر میشه. به صورت میانگین از چندین ساعت تا نهایت 10 روز، که این زمان بستگی به مسافت و برنامه سفر مسافر داره. این ویزا میتونه به صورت هوایی برای عبور از مرز هوایی یک کشور صادر بشه، یا برای عبور از مرز دریایی و یا زمینی که توسط اتوبوس ها و کامیون ها و سایر وسایل نقلیه که قصد عبور از اون کشور رو دارند صادر بشه.

ویزای درمانی یک ویزای کوتاه مدت است که جهت استفاده خدمات پزکشی و درمانی در مقصد صادر می شود. در این نوع ویزا معمولا اجازه اقامت سه ماهه برای مسافر صادر می شود. جهت دریافت این ویزا باید از طریق سفارت خانه کشور مورد نظر اقدامات لازم انجام بشه.

رزرو ویزا از طریق سایت تور جور

راهنمای جامع اخذ ویزا به شما کمک می کند که با روند گرفتن ویزا آشنایی پیدا کنید. برای سفر کردن به خارج از کشور نیاز به اخذ ویزا می باشد. هر کشور قوانین و مقررات مخصوص به خودش را دارد. شما نمی توانید در هر زمانی که بخواهید به هر کشوری سفر کنید. برای سفر به کشورهای دیگر نیاز به رعایت قوانین و مقررات آن کشور می باشد. کشور مقصد برای مسافرانی که به آنجا سفر میکنند ویزا صادر می کند. ویزا در واقع یک قرارداد رسمی است که به دارندگان خود اجازه سفر به خارج از کشور را می دهد. ویزا دارای انواع مختلفی می باشد که به صورت مهر و برچسب در داخل پاسپورت لحاظ می شود. ویزا چیست؟ راهنمای جامع اخذ ویزا به شما کمک می کند که با انواع ویزا آشنایی پیدا کنید. ویزا با پاسپورت تفاوت دارد. پاسپورت در واقع سندی مانند شناسنامه می باشد که در کل دنیا اعتبار دارد و ملیت و سایر اطلاعات افراد در آن درج می شود. ویزا در یکی از صفحات پاسپورت لحاظ می شود و اجازه ورود فرد را برای مدتی مشخص به هر کشوری صادر می کند. در راهنمای جامع اخذ ویزا این اطلاعات به ما داده می شود که برای اخذ ویزا نیاز به وجود پاسپورت می باشد. معمولا اکثر کشور ها دارای یک سفارتخانه در کشورهای دیگر می باشند. برای گرفتن ویزا باید به همراه پاسپورت به سفارتخانه کشور مربوطه مراجعه کنید. روند دریافت و اخذ ویزا زمان ‌بر است بنابراین نیاز است که پاسپورت ما برای چندین ماه اعتبار داشته باشد. بعضی از کشورها به توریست هایی که بیماری خاص و مشخصی دارند اجازه ورود نمی دهند. در راهنمای جامع اخذ ویزا به ما می گویند که ویزا دارای انواع مختلفی می باشد. از جمله انواع ویزا می توانیم ویزای توریستی، تحصیلی، دیدار با اعضای خانواده، درمانی، تجاری و کاری را نام ببریم. ویزای توریستی به نمونه ای از ویزا گفته می شود که برای گردشگران صادر می شود. این ویزا به منظور سفر و گردش در اختیار افراد قرار می گیرد. نمونه ای دیگر از ویزا، نوع تحصیلی آن می باشد. افرادی که تمایل دارند برای ادامه تحصیل به کشورهای دیگر بروند برای مدت تحصیل خود در آن کشور ویزا دریافت می کنند.