هتل های خارجی به تفکیک شهر و کشور
برای نصب وب-اپلیکیشن تورجور بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :
سیستم عامل Android
 • وارد مرورگر Chrome بشید.
 • روی منوی بالای مرورگر (سه نقطه) بزنید.
 • گزینه "Install app" را انتخاب کنید.

سیستم عامل iOS
 • وارد مرورگر Safari بشید.
 • روی آیکون "فلش" پایین صفحه (اشتراک گذاری) بزنید.
 • گزینه "Add to Home Screen" را انتخاب کنید.
سوالات متداول کاربران

ساعت ورود به هتل برای هر هتل متفاوت هست ولی معمولا ورود به هتل ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ در بعضی اوقات مسافرانی که ورود زودهنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیرهنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند، میتوانند از این گزینه استفاده کنند . هزینه نیم شارژ معمولا نصف یک شب محاسبه می شود ولی نسبت به زمان و هتل متفاوت می باشد

شرایط پذیرش کودک نسبت به هر هتل متفاوت می باشد. در قوانین هر هتل ، شرایط سنی مسافران مشخص شده است

معمولا ورود به هتل سایت 14 و خروج از هتل ساعت 12 می باشد، اما این قوانین نسبت به هر هتل ممکن است متفاوت باشد. در قوانین هتل ، این اطلاعات نوشته شده است

سوالات بیشتری دارید ؟

جهت مشـورت با همکاران و بخش پشتیبانیِ شبانه‌روزی ما، مـی‌توانید در هر لحظه، با شمـاره تلفن ۰۹۳۳۹۸۴۷۰۴۲ تمـاس بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما، موضوع را با ما در میان بگذارید تا هرچه زودتر به آن رسیدگی کنیم.

رزرو هتل داخلی

رزرو هتل داخلی همیشه یکی از مهم ترین دغدغه های مسافران و گردشگران در سفر به شهر های دیگر است. این که در هنگام رزرو بدانند چه نکات مهمی را باید بررسی کنند خود یکی از مهم ترین مسئله هاست. در این مقاله با ما همراه باشید تا از نحوه رزرو آنلاین هتل داخلی اطلاعات جامع و کاملی کسب کرده و از بهترین زمان سفر آگاه شوید. پس از آن می توانید بهترین خرید را داشته باشید. رزرو اینترنتی و یا خرید حضوری هتل داخلی خود را در آغاز سفر همزمان با رزرو بلیط هواپیما انجام دهید. هر دو گزینه از مهم ترین اقدامات برای شروع سفر است. اما لازم است بدانید که اگر برای رزرو به صورت آنلاین اقدام کنید از مزیت های بسیار زیادی بهره مند خواهید شد. از جمله؛

 • بررسی تمام هتل های مقصد مورد نظر
 • امکان تحقیق کامل و آگاهی از قوانین هتل داخلی
 • اطلاع از خدمات ارائه شده در هتل خارجی و داخلی
 • رزرو سریع و دریافت آنی واچر هتل
 • هزینه ارزانتر از خرید حضوری
 • امکان استفاده از کد های تخفیف ارائه شده

بهترین زمان سفر و خرید هتل داخلی برای آن که از بهترین قیمت در هنگام خرید برخوردار شوید، باید به زمان سفر خود توجه کاملی داشته باشید. تعداد روزهای اقامت شما در هتل می تواند سبب تغییر قیمت هتل شود. علاوه بر آن اقامت در ایام تعطیلات و مناسبت ها با قیمت متفاوتی شما را روبرو می نماید. پس قبل از سفر، ابتدا به تعداد روزهای آن و تاریخ مورد نظر توجه لازم را داشته باشید. در این زمان بهترین فرصت است تا برای خرید بلیط هواپیما نیز اقدام نمایید. زیرا در هنگام رزرو پرواز داخلی نیز لازم است تا شما به نکته مهم توجه کاملی داشته باشید. عمدتا این بازه زمانی با پیک شلوغی سفر همراه بوده و سبب افزایش نرخ در پرواز نیز می شود. انتخاب سوئیت یا اتاق در هتل داخلی هتل داخلی خود را با توجه به بودجه مورد نظر انتخاب نموده. پس از آن باید بررسی کنید که انتخاب شما اتاق های هتل است؟ و یا ترجیح به اقامت در سوئیت های هتل خود دارید. این موضوع یکی از مهم ترین قسمت هایی است که هزینه سفر شما به طور چشمگیری با تغییر مواجه می سازد. رزرو هتل خارجی و داخلی هر دو از این قاعده بهره مند هستند. عمدتا سوئیت ها گران تر از اتاق های معمولی هستند. زیرا خدماتی که در هر یک برای مسافران ارائه می شود متفاوت است. علاوه بر آن این که شما در رزرو خود انتخاب می کنید کدام وعده های غذایی را شامل می شوید. معمولا سرو صبحانه برای همه اتاق ها و سوئیت ها ثابت است. اما برای ناهار و شام هزینه جداگانه ای باید با توجه به بودجه خود در هنگام رزرو آنلاین هتل خارجی و داخلی پرداخت نمایید.

تعداد نفرات در هنگام رزرو هتل داخلی خود را باید برای اقامت بر اساس تعداد نفرات همراه در سفر انتخاب کنید. از یاد نبرید که هزینه سفر شما در صورت حضور کودکان زیر 5 سال می تواند از لحاظ خرید بلیط خارجی، داخلی و یا رزرو هتل متفاوت باشد. میزان تغییر این مبلغ را در هنگام رزرو مشاهده خواهید کرد. زیرا خدماتی که برای هر فرد ارائه می شود مورد بررسی و حساب قرار می گیرد. علاوه بر آن اتاقی که رزرو می کنید با توجه به تعداد افراد می تواند با هزینه کمتر و یا بیشتری مواجه باشد. به همین دلیل؛ به شما پیشنهاد می دهیم تا خرید خود را اینترنتی انجام دهید و تمامی هتل ها را با توجه به شرایط بررسی نمایید. امکانات و خدمات هتل داخلی هتل داخلی خود را با بررسی امکانات ویژه آن رزرو نمایید. معمولا هتل ها در طول اقامت برای شما از خدمات مناسبی برخوردار هستند. امکانات حاضر در هر اتاق و سوئیت می تواند متفاوت باشد. آنچه در میان اتاق ها به صورت مشترک وجود دارد شامل مواردی همچون؛ سیستم گرمایشی و سرمایشی، سیستم اعلام اطفاء حریق، ارائه خدمات بهداشتی، وجود یک یخچال با خوراکی و نوشیدنی و ... می باشد. تمام این موارد در رزرو سوئیت ها با مقدار بیشتری ارائه می شود. پس از آن که پرواز داخلی خود را رزرو نموده اید در هنگام انتخاب نوع اقامت می توانید تمام این موارد را بررسی نمایید.

رزرو پرواز چارتر و هتل داخلی ارزان همیشه مسافران در نزدیکی موعد سفر خود به دنبال بهترین تخفیفات با ارائه خدمات با کیفیت هستند. انتخاب پرواز چارتر در کنار رزرو هتل داخلی؛ می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه داده و از قیمت ویژه ای شما را بهره مند سازد. از یاد نبرید که بلیط های لحظه آخری عمدتا در ساعت های نزدیک به حرکت به فروش می رسند. برای آن که رزرو بلیط داخلی خود را با توجه به این شرایط انجام دهید به صورت متوالی سایت را بررسی نموده و آماده حرکت باشید. همچنین لازم است بدانید برای سفر به کشوری دیگر نیز این بلیط ها وجود داشته و رزرو بلیط خارجی را نیز باید طبق همین شرایط انجام دهید. اطلاع از چند نکته مهم در هنگام رزرو هتل داخلی هتل داخلی خود را با توجه به تمام شرایط گفته شده با بهترین قیمت رزرو کنید. علاوه بر آن ضرورت دارد تا با رعایت نکاتی که در ذیل برایتان شرح داده ایم سفری آسوده را تجربه کنید.

 • اقامت در هتل برای بانوان مجرد با توجه به قوانین هتل امکان پذیر است.
 • امکان اقامت برای زوجین با توجه به ارائه مدارک معتبر و یا صیغه نامه با مهر برجسته وجود دارد.
 • هزینه رزرو کودکان زیر 2 سال عمدتا به صورت رایگان است. و برای کودکان زیر 5 سال با توجه به شرایط و عدم مصرف از سرویس های ارائه شده؛ با هزینه کمتری محاسبه می گردد.
 • به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر در سفر الزامی است.
 • واچر هتل خود که در حقیقت همان برگه رزرو اقامت است را تا پایان سفر نزد خود نگهداری کنید.
 • به ساعت تحویل و تخلیه اتاق خود توجه داشته باشید که هزینه اضافی پرداخت نکنید.

رزرو اقامت در هتل داخلی با بهترین شرایط در این مقاله برای شما کامل ترین شرایط رزرو اینترنتی هتل داخلی ارائه شد. اکنون شما می دانید که با در نظر داشتن چه نکاتی رزرو پرواز خارجی، داخلی و اقامت خود را انجام دهید. همچنین با رعایت تمام قوانین گفته شده از تخفیفات خوبی بهره مند شوید.