تورهای قشم

توضیحات

قشم یکی از چند جزیره معروف ایران است که با یک بار سفر به آن عاشقش می‌شوید! چه با تور قشم راهی شوید و چه به صورت انفرادی این جزیره شما را افسون می‌کند. سواحل بکر، صخره‌های بلند، دره‌های جادویی و آسمان آبی این جزیره کاری می‌کند که دوباره به آنجا برگردید. همچنین وجود مراکز خرید متعدد باعث شده تا همواره قطب تجاری و خرید باشد. این جزیره در عین رویایی بودن فضایی آرام دارد و حسابی شما را به وجد می‌آورد.

تور قشم

بهترین راه برای سفر به این جزیره همراه شدن با تور قشم است. زیرا مزیت‌های زیادی دارد که کاهش هزینه‌های سفر اصلی‌ترین آن است. در این تور همراه با راهنمای گردشگری و با برنامه‌ریزی قبلی از جاهای دیدنی قشم بازدید می‌کنید و دیگر نگران رزو محل اسکان خود نیستید. تور قشم بسته به خدمات قیمت‌های گوناگونی دارد و بسته به بودجه خود حق انتخاب زیادی دارید.

رزرو تور قشم

خدمات تور قشم

  • رزرو هتل
  • رزرو بلیط
  • ترانسفر
  • بیمه مسافرتی

تور لحظه آخری قشم

تور لحظه آخری قشم گزینه‌ای ارزان و اقتصادی برای سفر است. زیرا در نزدیک‌ترین زمان اجرای تور ثبت نام آن انجام می‌شود و هزینه‌ای پایین‌تر از قبل دارد. به طوری که با پرداخت هزینه کمتر راهی سفری با امکانات عالی می‌شوید. چه گزینه‌ای بهتر از این!

رزرو تور قشم

رزرو تور قشم از دزفول

اگر ساکن دزفول هستید می‌توانید از تورجور اقدام به رزرو تور کنید. تورهای قشم تیم ما در نیمه دوم سال با بهترین خدمات اجرا می‌شوند. همچنین به دلیل داشتن قیمت‌های قابل قبول طرفداران زیادی دارند. اگر قصد سفر دارید می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.بیشتر

پرسش و پاسخ

مدارک لازم برای رزرو تور قشم چیست؟


شناسنامه و کارت ملی

بهترین روش سفر به قشم چیست؟


سفر با هواپیما یا قطار راحت‌ترین راه سفر به قشم است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS