تور آنتالیا

توضیحات

تور آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای جذاب و دیدنی ترکیه است که به خصوص مورد توجه ایرانیان قرار دارد. افراد زیادی از سراسر جهان به آنتالیا سفر می‌کنند. یکی از راه‌های خوب برای سفر به این شهر، استفاده از تور آنتالیا است. تورهای متنوعی در طول سال برای شرکت در آنتالیا وجود دارند که می‌تواند به تجربه‌های بیشتر کمک کند. آنتالیا دارای سواحل جذاب و دیدنی است و از هر لحاظ می‌توان ترکیه را به عنوان یکی از بهترین کشورهای گردشگری در نظر گرفت. شرکت در تور آنتالیا نیازمند مدنظر قرار دادن موارد و نکات متنوعی است که می‌توان آن‌ها را در دسته‌بندی‌های مختلف قرار داد.

تور آنتالیا با زیبایی‌های خود جذابیت زیادی دارد و تجربه‌ای مدرن را به شما هدیه خواهد داد. این شهر دارای آب و هوای دل‌پذیر مدیترانه است و انواع تفریحات آبی را ارائه می‌دهد. در تمامی فصول سال می‌توان تفریحات متنوعی را تجربه کرد. امکانات رفاهی و هتل‌های به‌روز در این شهر وجود دارند که می‌توانید یک سفر عالی را تجربه کنید. قیمت تور آنتالیا یکی از جذابیت‌های آن است و می‌توانید بهترین نرخ را از راه‌های مختلف به دست آورید. برای رزرو تور آنتالیا، ارتباط با انواع آژانس‌های مسافرتی ضروری است تا بتوانید بهترین کیفیت را دریافت کنید.

قیمت تور آنتالیا

تور آنتالیا به عنوان یکی از محبوب‌ترین تورهای مورد علاقه ایرانیان شناخته می‌شود. از جهات مختلف، می‌توان تور آنتالیا را مورد بررسی قرار داد. باید توجه داشت که استفاده از این تور برای تمامی افراد با قیمت‌های متفاوت امکان‌پذیر است. قیمت‌های تور آنتالیا بسته به عوامل مختلف متفاوتی دارد و می‌توان آیتم‌های مختلفی را در آن مدنظر قرار داد. برای بهترین استفاده از این تور، می‌توانید با یک آژانس مسافرتی در ارتباط باشید.

ارتباط با انواع آژانس‌های مختلف قطعاً باعث استفاده از بهترین قیمت‌ها خواهد شد. توجه داشته باشید که قیمت‌های تور آنتالیا در فصول مختلف بسیار متفاوت است و برای بهترین قیمت می‌توانید با تورجور در ارتباط باشید. عوامل مختلفی مانند نوع پرواز و کیفیت هتل‌ها تأثیرگذار بر قیمت‌ها هستند که می‌توانید با انتخاب مناسب از آن‌ها استفاده کنید. هزینه سفر به آنتالیا نسبت به شهرهای دیگر در اروپا بسیار کمتر است.

تور آنتالیا ارزان

بسیاری از افراد برای شرکت در تورهای مختلف به دنبال کمترین قیمت‌های موجود هستند. برای اینکه بدانید تور آنتالیا ارزان به چه نوع تورهایی گفته می‌شود، باید در ادامه با ما همراه باشید. اولین نکته‌ای که بسیار قابل توجه و مهم است، کیفیت این نوع تورها است. در تور آنتالیا ارزان، هیچ گونه تفاوتی در کیفیت مشاهده نخواهید کرد. این موضوع که تمامی خدمات مربوط به یک تور عادی را دریافت می‌کنید، بسیار مهم است. حال باید این موضوع را بررسی نمود که به چه نوع توری ارزان گفته می‌شود. تور آنتالیا ارزان با توجه به موارد و نکات بسیار زیادی ارزش گذاری می‌شود. یکی از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت، فصل سفر شما می‌باشد.

به شکل معمول، فصل‌های بهار و پاییز بیشترین مسافران را جذب خود کرده و به صورت گسترده‌تری نیز قیمت‌ها بالاتر می‌باشند. می‌توان اینگونه در نظر داشت که آب و هوا در تعیین قیمت بسیار موثر می‌باشد. فصل‌های پرمخاطب، قیمت‌های بالاتری را برای مسافران خواهند داشت. توجه داشته باشید که این قیمت‌ها مربوط به هتل و نوع پرواز می‌باشد. این دو مورد باعث تعیین قیمت شده و می‌تواند برای شما بسیار مهم باشد. برای اینکه قیمت این نوع تورها را دریافت کنید، بهتر است که با آژانس‌های مختلف در ارتباط باشید. تور آنتالیا ارزان در آفرها نیز وجود داشته و در فصول خاصی می‌توان این تور را در اختیار داشت.

در فصل‌های زمستان و تابستان معمولاً این نوع از تورها را بیشتر مشاهده می‌کنید. در این نوع از تورها، قیمت هتل‌ها به حداقل خود رسیده و می‌توانید اقامت بیشتری را تجربه کنید. یکی از مهم‌ترین نکات در مورد این کشور، ویزا می‌باشد. برای سفر به ترکیه و شهر آنتالیا شما نیازی به ویزا ندارید و به راحتی می‌توانید تنها با پاسپورت سفر خود را انجام دهید.


زمان تور آنتالیا

یکی از موارد بسیار مهم در مورد تور آنتالیا، مقدار اقامت و زمان سفر شما می‌باشد. در هر فصل از سال قطعا شما موارد و نکات مثبت بسیار زیادی را مشاهده خواهید کرد. اگر قصد شما از سفر به ترکیه خرید می‌باشد، پس بهترین زمان برای انتخاب تورهای مختلف، فصل‌های سرد می‌باشد. در فصل سرما، قیمت‌ها در حداقل مقدار خود بوده و می‌توانید به راحتی با بهترین کیفیت سفر خود را انجام دهید. برای اینکه در این سفر شما بهترین خدمات رفاهی را دریافت کنید، در مورد هتل‌ها تحقیق کنید. میزان اقامت برای افراد بسیار با اهمیت می‌باشد. باید توجه داشته باشید که می‌توان تور آنتالیا را از 3 روز به بالا انتخاب نمود.

با توجه به سلیقه و وقت خود می‌توانید زمان‌های مختلف را انتخاب کرده و به راحتی از آن استفاده کنید. برای اینکه در زمان خود صرفه‌جویی کنید، بهتر است که تورهای هوایی را انتخاب کنید. به دلیل موقعیت خاص این شهر، شما بعد از فرود آمدن در فرودگاه، قطعا باید مسافتی را نیز با خودرو طی کنید. شما بعد از سه ساعت پرواز، به یکی از شهرهای دنیزلی یا اسپارتا خواهید رسید. باید توجه داشته باشید که در هر دو فرودگاه، شما برای رسیدن به آنتالیا باید حدود 3 الی 4 ساعت را نیز با ماشین طی کنید.

این ترانسفر زمینی که از فرودگاه تا محل هتل می‌باشد، بر عهده مجری تور بوده و هزینه‌ای را برای شما نخواهد داشت. شما بعد از رسیدن به هتل محل اقامت خود می‌توانید از خدمات مختلف این محل به خوبی استفاده کنید. در فصل‌های سرد سال، اکثر هتل‌های موجود خالی بوده و نیاز به رزرو اتاق‌های مختلف نمی‌باشد. باید توجه داشته باشید که در فصل‌های شلوغ سال، حتما باید از چند هفته قبل تور مد نظر خود را رزرو کنید. به دلیل وجود تفریحات مختلف در این شهر، شما می‌توانید در تمامی فصل‌های سال این تورها را انتخاب کنید.

مناطق مختلف آنتالیا

برای اینکه در این سفر شما بهترین لذت را ببرید، بهتر است که با مناطق مختلف این شهر بسیار جذاب آشنا شوید. در تور آنتالیا ممکن است هتل شما در هر یک از این مناطق قرار داشته باشد. برای اینکه به راحتی از این موارد لذت ببرید، در ادامه مهم‌ترین مناطق این شهر را برای شما شرح خواهیم داد. اگر به فکر هزینه‌های مربوط به سفر می‌باشید، می‌توانید از تورهای زمینی استفاده کنید. در تورهای زمینی شما تقریباً یک پنجم قیمت را پرداخت خواهید کرد، اما باید زمان سفر را نیز مد نظر داشته باشید. تورهای زمینی در طول سال بسیار کم برگزار شده و در برخی از سال‌ها ممکن است به هیچ عنوان برگزار نشوند. به دلیل مدت زمان زیاد سفر، افراد این نوع از سفرها را انتخاب نمی‌کنند.

مناطق مهم برای اقامت

مرکز شهر: این نقطه از شهر آنتالیا دارای بافت قدیمی است و می‌توان در این قسمت موارد بسیار زیادی را مشاهده کرد. نسبت به سایر مناطق، هتل‌های این ناحیه دارای امکانات کمتری هستند. در این منطقه بازار بزرگ و قدیمی شهر قرار دارد که برای افراد مختلف جذابیت‌های خاص خود را خواهد داشت.

منطقه لارا: این منطقه در شرق مرکز آنتالیا واقع شده و یکی از محبوب‌ترین مناطق توریستی است. هتل‌های بسیار خوب آنتالیا در این ناحیه قرار دارند و می‌توانید به قیمت‌های عالی آن‌ها را انتخاب کنید. مراکز خرید عالی در این منطقه قرار دارند و می‌توانید از آب و هوای عالی این قسمت به خوبی استفاده کنید. قیمت تورها در این منطقه کمی بالاتر است و باید این نکته را در نظر داشته باشید.

منطقه کمر: این ناحیه در غرب آنتالیا قرار دارد و دارای جذابیت‌های باورنکردنی می‌باشد. مناطق طبیعی بسیار زیادی در این قسمت از شهر وجود دارد که می‌تواند برای تمامی مسافران جذاب باشد. هتل‌های موجود در این ناحیه نیز خاص و با کیفیت بوده و می‌توانید بالاترین کیفیت را دریافت کنید.

منطقه بلک: این ناحیه دارای روستاهای بسیار لوکس و جذاب است و طبیعتی بسیار دل‌چسب را داراست. اگر به بازی گلف علاقه دارید، می‌توانید این منطقه را برای اقامت خود انتخاب کنید. اکثر هتل‌های موجود در این ناحیه دارای زمین گلف هستند و می‌توانید به خوبی از آن‌ها استفاده نمایید.

رزرو تور آنتالیا از دزفول

تورجور به عنوان مرجعی معتبر برای رزرو تور آنتالیا از دزفول در کنار شماست. تیم ما با سال‌ها سابقه در حوزه تورهای خارجی تلاش دارد تا بهترین خدمات سفر را تقدیم مسافران دزفولی کند. اگر تمایل دارید تا با تورهای ما همراه شوید کافیست با شماره‎‌های موجود در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با ارائه توضیحات کمک می‌کنند تا خاطراتی تکرارنشدنی را رقم بزنید.

بیشتر

پرسش و پاسخ

درآنتالیا از چه سیم کارت‌هایی می توان استفاده کرد؟


معروف‌ترین اپراتورهای تلفن همراه شامل ترکسل (turkcell)، وودافون (vodafone) و اوا (avea) می‌شوند. ترکسل در بین افراد کشور ترکیه دارای محبوبیت بیشتری است.

بهترین جاذبه های گردشگری و تاریخی آنتالیا کدامند؟


شهر سیده آبشار های ماناوگات پارک ملی کاراتپه پلاژ و سواحل آنتالیا مثل: ساحل کنییالتی، ساحل پاترا، ساحل فاسلیس و... حمام رومی ها مسجد مراد پاشا

برای سفر به شهر آنتالیا هتل allرزرو کنیم یا هتلUall؟


هتل های Uall نسبت به هتل های all از امکانات بهتری برخوردارند و از تفاوت های آن ها می توان به رایگان بودن خدمات سرو نوشیدنی در هتل های Uall اشاره کرد همچنین در هتل های all سرویس دهی به مسافران محدود بوده ولی در هتل های uall سرویس دهی به صورت ?? ساعته صورت می گیرد.

بهترین تفریحات در شهر آنتالیا چیست؟


سافاری با جیپ ،رفتینگ،پارک های آبی،غواصی، قایق‌سواری، گلف و آفتاب گرفتن در ساحل از جمله تفریحات آنتالیا است

آیا امکان رزرو تور آنتالیا از دزفول وجود دارد؟


بله. تورجور به شما در رزرو تور آنتالیا از دزفول کمک می‌کند

پروازها ازایران به کدام فرودگاه در آنتالیا وارد می‌شود؟


بیشترپروازهای که با ایرلاین‌های ایرانی انجام می‌شوند به فرودگاه اسپارتا وارد می شوند ولی پروازهای ترک به فرودگاه بین‌المللی آنتالیا وارد می‌شوند.

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به آنتالیا نیاز به ویزا دارند؟


خیر. ویزای ترکیه به صورت فرودگاهی یا در مرز زمینی ترکیه با اعتبار 3 ماه پس از ورود صادر می‌شود.

پروازها ازایران به کدام فرودگاه در آنتالیا وارد می‌شود؟


بیشترپروازهای که با ایرلاین‌های ایرانی انجام می‌شوند به فرودگاه م اسپارتا1ی‌روند. پروازهای ترک به فرودگاه بین‌المللی آنتالیا وارد می‌شوند.

بهترین زمان برای سفر به آنتالیا چه موقعی از سال است؟


اگر اهل آفتاب هستید بهترین زمان برای سفربه آنتالیا فصل بهار و تابستان است.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS