تورگرجستان - لیست قیمت و سفر ارزان به گرجستان

توضیحات

گرجستان را می‌توان به عنوان یکی از جذاب‌ترین کشورها برای مسافرت ما ایرانی‌ها در نظر گرفت. این کشور به واسطه موقعیت جغرافیایی خود به خوبی می‌تواند برای تمامی افراد و گردشگران جذاب باشد. مردم این کشور گرجستان را به عنوان بالکن اروپا معرفی می‌کنند. تمام تلاش مردم و دولت گرجستان این است تا بتوانند به اتحادیه اروپا بپیوندند. این توصیف در مورد گرجستان درست بوده و می‌توان این کشور را به عنوان بالکن و یکی از زیباترین نقاط اروپا معرفی کرد. چشم‌اندازهای باورنکردنی در این کشور توانسته به خوبی جذب توریست بسیار بالایی را داشته باشد. به دلیل تمامی این زیبایی‌ها است که تور گرجستان طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این کشور برای ایرانی‌ها بهترین مقصد برای مسافرت و تفریح می‌باشد. تور گرجستان را می‌توان به تمامی افرادی که به طبیعت و جاذبه‌های مختلف علاقه دارند معرفی نمود.

شهرهای توریستی بسیار زیاد در گرجستان باعث شده است تا مردم به خوبی بتوانند برای مدت زمان مناسب سرگرم شوند. در این کشور می‌توان شهرهای کوچک و تاریخی، صومعه‌ها و کلیساهای دیدنی، کوه‌های بسیار جذاب، غذاهای خاص و منحصر به‌فرد، مردم بسیار مهربان و... را به عنوان دلایل بسیار مهم برای تور در نظر گرفت. تور گرجستان به واسطه تمامی این عوامل یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای مسافرت می‌باشد. یکی از دلایل بسیار مهم برای تور گرجستان ارزش پول آن‌ها می‌باشد. این کشور نیز مانند بسیاری از کشورهای اطراف خود از ارزش پول پایینی برخوردار است. برای انتخاب تورهای مختلف شما باید از تمامی جهات گزینه‌های موجود را در نظر داشته باشید. در نظر داشته باشید که استفاده از تمامی امکانات موجود در این کشور برای شما به کمک تور بسیار سریع‌تر اتفاق می‌افتد. به وسیله تور گرجستان می‌توانید بالاترین کیفیت را در سفرهای خود در نظر داشته باشید.

اطلاعات مهم درمورد کشور گرجستان

گرجستان را می‌توان به عنوان یکی از بهترین نقاط و مکان‌های جغرافیایی موجود قرار دارد. گرجستان بین اروپا، آسیا، روسیه و خاورمیانه قرار گرفته است. این کشور از هر چهار طرف با کشورهای بسیار زیادی احاطه شده است. گرجستان را می‌توان کشوری کوهستانی معرفی نمود که از شمال به روسیه، از جنوب شرقی به ترکیه، از جنوب با ارمنستان، از شرق با آذربایجان و از غرب با دریای سیاه هم مرز می‌باشد. باید در نظر داشته باشید تعداد همسایگان بسیار زیاد این کشور به خوبی باعث ارتباط آن‌ها با دنیا شده است. شاید همین مرزهای بسیار زیاد می‌باشد که تور گرجستان را بسیار جذاب و قابل توجه کرده است.

این کشور شامل دو جمهوری مستقل با نام‌های آبخازیا و آجاریا می‌باشد. این کشور دارای رشته کوه‌های بسیار بزرگ و دیدنی بوده و برای افراد علاقه‌مند به طبیعت نیز بسیار مناسب می‌باشد. از نظر طبیعت و کیفیت آن می‌توان یک فضای بسیار بکر و دست‌نخورده را مشاهده نمود. به دلیل صنایع کم در این کشور می‌توانید از طبیعت آن به خوبی لذت ببرید. دین این کشور مسیحیت بوده و جمعیت تقریبی در حدود 5 میلیون نفر را دارد. نژادهای مختلف در این کشور بسیار زیاد بوده و به خوبی می‌توان صلح و آرامش را در این کشور مشاهده کرد. اختلاف ساعت بسیار کم این کشور با تهران می‌تواند بسیار جلب توجه باشد.

گرجستان با تهران تنها نیم ساعت اختلاف ساعت دارد. زبان رسمی در این کشور گرجی بوده و دارای واحد پول لاری هستند. برای شرکت در تور گرجستان ارزان باید از قبل تمامی این اطلاعات را در دست داشته باشید. قیمت تور گرجستان تقریبا برای تمامی افراد مناسب می‌باشد. کد تلفن این کشور 995+ می‌باشد و برای استفاده از شماره‌های اضطراری می‌توانید با 112 تماس بگیرید. رزرو تور گرجستان یکی از اقدامات بسیار خوب و موثر برای شروع یک سفر می‌باشد. برای دریافت بهترین نرخ تور گرجستان نیز باید از آژانس‌های مختلف استفاده کنید


قیمت تور گرجستان

یکی از مهم‌ترین موارد برای شرکت در هر نوع تور، قیمت آن می‌باشد. گرجستان به عنوان یکی از زیبا ترین مناطق موجود در اروپا و آسیا است که هزینه‌های سفر به آن بسیار پایین می‌باشد. قیمت تور گرجستان نسبت به دیگر تورهای اروپا بسیار کمتر بوده و تمامی افراد می‌توانند این سفر بسیار جذاب را تجربه کنند. می‌توان با در نظر گرفتن برخی از شرایط هزینه‌های کمتری را نیز مشاهده نمود. در زمان‌های خاص شما می‌توانید قیمت‌های پایین‌تری را نیز در نظر داشته باشید. قیمت این تورها معمولا از 2 میلیون تومان شروع شده و با توجه به موارد مختلف می‌توان افزایش قیمت را شاهد بود.

نوع پرواز و همچنین هتل‌های مختلف همگی بر روی قیمت بسیار تاثیرگذار می‌باشند. باید در نظر داشته باشید که در قیمت تور گرجستان مدت زمان سفر شما نیز بسیار با اهمیت می‌باشد. با توجه به پولی که پرداخت می‌کنید قطعا کیفیت‌های متفاوتی را می‌توان شاهد بود. در فصل‌های مختلف می‌توانید قیمت تور گرجستان را با تغییرهای بسیار زیادی خریداری کنید. در فصل بهار این قیمت‌ها به شکلی باورنکردنی افت کرده و می‌توان شاهد قیمت‌های بسیار کمی بود. قیمت‌ها بعد از تعطیلات تا حدود 35 درصد نیز کاهش یافته و می‌توان مبالغ بسیار جذابی را مشاهده نمود. در این کشور شما می‌توانید بالاترین کیفیت در خدمات را به وسیله تورهای مختلف دریافت کنید.

قیمت تور گرجستان یکی از مهم‌ترین عوامل و دلایل استفاده مردم می‌باشد. یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در قیمت‌های پایین در این تورها بلیط‌های هواپیما می‌باشد. باید در نظر داشته باشید که خرید انواع تورهای موجود برای شما مناسب بوده و می‌توانید بهترین قیمت‌ها را از آژانس‌های مختلف دریافت کنید. یکی از بهترین آژانس‌های موجود تورجور می‌باشد. در این آژانس کیفیت بسیار بالا بوده و می‌توانید بالاترین درجه کیفیت را شاهد باشید.

تور گرجستان ارزان

با توجه به قیمت‌ها و هزینه‌های امروزه می‌توان گفت که گرجستان می‌تواند هدف بسیاری از افراد برای سفر باشد. تور گرجستان ارزان را می‌توان بهترین گزینه برای یک سفر خوب در نظر داشت. برای شرکت در تور گرجستان نیازی به اخذ ویزا نبوده و می‌توان به راحتی این سفر را انجام داد. هزینه‌های ویزا بسیار قابل توجه بوده و می‌توان این هزینه‌ها را حذف نمود. عدم نیاز به ویزا می‌تواند برای سفر فواید بسیار زیادی را داشته باشد. از فواید عدم استفاده از ویزا می‌توان به شرکت در تورهای لحظه‌آخری اشاره کرد. با استفاده از تورهای مختلف لحظه‌آخری می‌توانید به راحتی قیمت‌های باورنکردنی را شاهد باشید. باید در نظر داشته باشید که هزینه‌های هتل در این کشور بسیار خوب است اما هتل‌های گران قیمت نیز در این کشور وجود دارند. با داشتن پاسپورت می‌توانید به راحتی از تور گرجستان ارزان به خوبی استفاده کنید.

باید توجه داشته باشید که در تورهای لحظه‌آخری شما باید حتما آماده سفر باشید. در برخی از موارد می‌توان تا 50 درصد کاهش هزینه‌ها را نیز مشاهده نمود. باید توجه داشته باشید که در صورت شرکت نکردن در این تورها استرداد مبلغ امکان‌پذیر نمی‌باشد. این نوع از تورها برای افرادی که به برنامه‌ریزی حساس نمی‌باشند مناسب می‌باشد. باید در نظر داشته باشید که نوع هواپیما و پرواز شما در قیمت بسیار تاثیرگذار می‌باشد. قیمت‌های بسیار متنوع در این محصولات می‌تواند برای شما بسیار با اهمیت باشند. در قیمت‌گذاری تور گرجستان هزینه پرواز بخش عمده‌ای را به خود اختصاص می‌دهد. برای اینکه از تور گرجستان ارزان به خوبی استفاده کنید باید با آژانس‌های مختلف در ارتباط باشید.

تور جور به عنوان یکی از محبوب ترین آژانس های داخلی می باشد که می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه کند.

از چه راهی به گرجستان سفر کنیم

برای سفر به گرجستان راه‌های بسیار زیادی وجود دارد. می‌توان گفت که برای ایرانیان بهترین راه برای رسیدن به گرجستان از طریق هواپیما می‌باشد. سفر هوایی بهترین روش بوده و زمان آن نیز بسیار کم می‌باشد. می‌توانید با پروازهای بین‌المللی به راحتی در این تورها شرکت کنید. باید در نظر داشته باشید که کیفیت پروازهای موجود متفاوت بوده و باید برای پروازهای خود بهترین شرکت‌ها را انتخاب کنید. در تور گرجستان می‌توانید پروازهای مختلف در شرکت‌های گوناگون را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از تور گرجستان برای تمامی افراد مناسب بوده و باید از این تورها به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. مردم کشور ارمنستان و ترکیه می‌توانند به راحتی و با قطار نیز سفرهای خود را انجام دهند.

به دلیل اینکه برای ورود به این کشور ویزا نیاز نمی‌باشد شما می‌توانید به راحتی به این کشور وارد شوید. باید توجه داشته باشید که اعتبار پاسپورت شما به اندازه کافی باشد. برای ورود به این کشور ایرلاین‌های داخلی و بین‌المللی مختلف وجود دارد که می‌توانید از تمام آن‌ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که استفاده از هریک از این ایرلاین‌ها مزایای خود را خواهد داشت. باید توجه داشته باشی که بهترین گزینه برای سفر به این کشور استفاده از تور گرجستان می‌باشد. در تور گرجستان شما قطعا بالاترین دسترسی را به امکانات و فضاهای موجود خواهید داشت.

بهترین زمان برای سفر به گرجستان

در فصل‌های مختلف سال می‌توانید زیبایی‌های بسیار زیادی را در این کشور مشاهده کنید. تور گرجستان در تمامی فصل‌های سال وجود داشته و با توجه به سلیقه خود می‌توانید از این سفرها استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که سفرها در زمستان تقریبا کاهش پیدا کرده و حجم مسافرت‌ها به حداقل خود می‌رسد. این کشور تقریبا یک منطقه سردسیر بوده و دارای زمستان‌های زیبایی نیز می‌باشد. در فصل زمستان می‌توان تور گرجستان را با تخفیف‌های بسیار خوبی خریداری کرد. افرادی که به هوای سرد علاقه دارند می‌توانند به راحتی در فصل‌های سرد سال به این کشور بروند. توجه داشته باشید که تور گرجستان در فصل‌های سرد نیز تشکیل شده و دارای قیمت‌های بسیار خوبی نیز می‌باشد. به دلیل تعداد کم افراد می‌توانید این فصل را با آفرهای بسیار بالا در اختیار داشته باشید.

در این کشور می‌توان چندین پیست اسکی بسیار جذاب را مشاهده نمود که در نزدیکی شهر تفلیس قرار دارند. در تور گرجستان می‌توانید به این پیست‌ها نیز سر زده و از تفریحات موجود نهایت استفاده را ببرید. در فصل بهار شاید بهترین آب و هوا را بتوان برای تور گرجستان در نظر داشت. باید توجه داشته باشید که در این فصل شما در ارتفاعات هنوز هم سرمای قابل توجهی را حس خواهید کرد. شاید بتوان گفت که فصل تابستان برای تور گرجستان و قدم زدن در ساحل این کشور بهترین زمان باشد. هوایی بسیار عالی با داشتن انواع رستوران‌ها و کافه‌ها می‌تواند برای شما بسیار جذاب باشد. در فصل پاییز کم‌کم سرما شروع شده و می‌توان کاهش سفرها را مشاهده نمود. در این فصل می‌توانید با تور گرجستان به منطقه کاکتی سفر کنید. اگر اهل تفریحات زمستانی می‌باشید می‌توان زمستان را بهترین زمان برای سفر در نظر گرفت.


رزرو تور گرجستان از دزفول

 سفر به گرجستان هم اقتصادی است و هم خاطره‌انگیز. تورجور به عنوان مجری تورهای تفلیس و باتومی در کنار شماست تا با رزرو تور گرجستان از دزفول خاطراتی تکرارنشدنی را برایتان رقم بزند. گردش در شهرهای تفلیس و باتومی را در کنار تیم ما تجربه کنید و لذت ببرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره با ما تماس بگیرید.

بیشتر

پرسش و پاسخ

بهترین زمان برای سفر به گرجستان چه موقعی از سال است


اواسط اردیبهشت تا اواسط تیر و اواسط شهریور تا اواسط مهر بهترین زمان سفر به گرجستان است.

مدارک ضروری جهت ورود به گرجستان در شرایط کرونا کدامند؟


1)بلیط پرواز (رفت و برگشت 2)پاسپورت (با حداقل 6 ماه اعتبار) 3)کارت الکترونیکی واکسن مورد تایید یا جواب تست PCR منفی برای 72 ساعت قبل از پرواز 4)ووچر هتل 5)بیمه نامه مسافرتی

آیا رزرو تور گرجستان از دزفول امکان‌پذیر است؟


بله. رزرو تور گرجستان از دزفول با کمک توجور امکان‌پذیر است.

آیا شهروندان ایرانی برای سفر به گرجستان نیاز به ویزا دارند؟


برای سفر به کشور گرجستان ایرانی ها نیاز به ویزا ندارند.

پول رایج کشور گرجستان چیست؟


واحد پولیگرجستان لاری هست، ولی توصیه میشه در هنگام سفر ، کل بودجه خود را به لاری تبدیل نکنید و مقداری از آن را به دلار یا یورو همراه داشته باشید.

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS