تور شیراز

توضیحات

تور شیراز نیز یک تجربه فوق‌العاده برای آشنایی با زیبایی‌ها و فرهنگ شهر است. شیراز با معماری خاص، باغ‌های زیبا و شاعران و ادبای بزرگی که از این شهر خود راه گذر کرده‌اند یکی از مقاصد دل‌انگیز گردشگری در ایران است. مسجد نصیرالملک، حافظیه، باغ ارم، و تخت جمشید از جمله جاذبه‌های شیراز می‌باشد. همچنین، پیاده‌روی در خیابان‌های قدیمی شهر، خرید در بازار و شیرینی‌های محلی، تجربه‌های فراموش‌نشدنی ایجاد می‌کنند. برنامه‌ریزی دقیق برای تور شیراز شامل بهره‌مندی از تمامی جاذبه‌های گردشگری شهر، تجربه غذاهای محلی، و شناخت ادبیات و فرهنگ محلی کاری می‌کند تا سفر شما را به یک تجربه فرهنگی و تاریخی تبدیل کند.

خدمات تور شیراز

  • رزرو هتل
  • ترانسفر
  • گشت شهری
  • ورودیه‌ها
  • بیمه مسافرتی
  • راهنمای گردشگری

تور شیراز

قیمت تور شیراز

قیمت تور شیراز بسته به عوامل مختلف فرق دارد. درجه هتل، تعداد شب‌های اقامت، کیفیت خدمات و وعده‌های غذایی از جمله عوامل تعیین‌کننده قیمت تور است. به همین دلیل با تنوع زیادی از رنج‌های قیمتی رو به رو هستیم. اگر قصد دارید تا با هزینه‌هایی معقول راهی سفر شوید تورجور برایتان پیشنهادات ویژه دارد. باکیفیت‌ترین و اقتصادی‌ترین تورها را از ما بخواهید و بدون دغدغه راهی سفر شوید.

تور لحظه آخری شیراز

تور لحظه آخری یک گزینه عالی برای خلق سفری ارزان است. این تور در لحظات پایانی ثبت نام رزرو می‌شود و قیمتی پایین‌تر دارد. لذا خیلی زود ظرفیت آن پر می‌شود. اگر دوست دارید تا با تورهای لحظه آخری ما راهی شیراز شوید و وقت را تلف نکنید و با همکاران ما تماس بگیرید.


بیشتر

نظر، تجربه و سوال خود را با ما در میان بگذارید

اینجا دیده می شوید!

با ثبت نظر، انتقادات و پیشنهادات خود، در انتخاب دیگران سهیم باشید.
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS