تور استانبول + بهترین قیمت


تور استانبول را به عنوان یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین تور ها در سراسر کشور مد نظر قرار می دهند. استانبول بزرگترین شهر ترکیه است که در دنیا نیز معروف و محبوب می باشد. استانبول را می توان به عنوان یکی از شهر های بزرگ در اروپا نیز معرفی نمود. این شهر توریستی دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد. استانبول به دلیل مجاورت با تنگه بسفر در میان دو قاره بزرگ قرار گرفته است. این مجاورت در بین دو قاره اروپا و آسیا باعث شده است تا این شهر ویژگی های خاص دیگری را نیز داشته باشد. برای رزرو تور استانبول می توانید به راحتی از آژانس های مختلف استفاده کرده و یک سفر بسیار خوب را تجربه کنید. دلایل بسیاری برای مسافرت کردن به استانبول وجود دارد. برای اینکه بالاترین کیفیت را در انواع تور های موجود دریافت کنید باید از خدمات آژانس های مختلف مطلع باشید.

در مورد قیمت تور استانبول می توان موارد و نکات بسیار زیادی را مد نظر داشت. باید در نظر داشته باشید که استفاده از خدمات متنوع آژانس های مختلف به نفع شما تمام خواهد شد. در مورد بهترین نرخ تور استانبول نیز باید به تعرفه های سالانه و موارد بسیار زیاد دیگر توجه داشته باشید. یکی از تور های بسیار محبوب در بین ایرانیان این مقصد بوده و از آن به صورت گسترده ای استقبال می کنند. به صورت کلی در تمامی فصل های سال می توان از این تور ها استفاده نمود. باید توجه داشته باشید که تور استانبول بسیار پر مخاطب بوده و هر فصل دارای جذابیت های خود می باشد. هرچه کیفیت در این تور ها بالاتر رود قطعا قیمت نیز بالاتر خواهد رفت. می توانید برای استفاده از انواع خدمات موجود در تور جور از مشاور های موجود در این مجموعه کمک بگیرید. باید توجه داشته باشید که در این مجموعه شما بالاترین کیفیت را با پشتیبانی بسیار عالی دریافت خواهید کرد.

تور استانبول

تور استانبول و آشنایی با این شهر

اولین قدم برای یک سفر شناخت شهر مقصد می باشد. برای اینکه در طول سفر خود بهترین و با کیفیت ترین تفریحات را در اختیار داشته باشید باید با شهر مقصد به خوبی آشنا شوید. استانبول به  عنوان یک شهر بسیار بزرگ و زیبا دارای مکان ها و موارد بسیار زیادی برای گردشگری می باشد. باید در نظر داشته باشید که بازدید از انواع مکان های موجود برای تمامی گردشگران امکان پذیر می باشد. برای اینکه از تور استانبول نهایت بهره را ببرید در ادامه برخی از مکان های قیمت های بسیار مهم در این شهر را برای شما معرفی خواهید کرد.

  • جغرافیا و تاریخ: استانبول را می توان به عنوان یکی از تاریخی ترین شهر های جهان نیز نام گذاری کرد. این شهر در شمال غربی ایران واقع شده است و دارای موقعیت بسیار خوبی می باشد. قرار گیری این شهر در خاورمیانه باعث شده است تا از نظر تاریخی نیز شاهد حوادث بسیار زیادی باشد. باید در نظر داشته باشید که آثار تاریخی بسیار زیاد در این شهر می تواند برای گردشگران بسیار جذاب باشد. این شبه جزیره مثلثی در بین دو قاره در طول تاریخ شاهد اتفاقات بسیار زیادی بوده است. این بخش از ترکیه با ایران بهم پیوستگی زیادی داشته و می توان آثار تاریخی بسیاری را در آن مشاهده نمود.
  • زبان مردم استانبول: شناخت زبان یک منطقه برای سفر کردن بسیار با اهمیت می باشد. باید در نظر داشته باشید که شما برای سفر کردن به هر منطقه ای باید با زبان مردم آشنا باشید. مردم در این شهر به زبان ترکی استانبول صحبت میکنند. در این شهر یکی از مشکلات موجود مسلط نبودن مردم به زبان انگلیسی می باشد. این مشکل باعث بروز مشکلات بعدی برای برقراری ارتباط می شود. می توانید قبل از سفر برخی از اصطلاحات و جملات کاربردی را یاد بگیرید. در سفر استفاده از این موارد بسیار با اهمیت می باشد. برقراری ارتباط با مردم در هر منطقه و هر شهری به وسیبله زبان امکان پذیر می باشد.


مکان های تاریخی

اطلاعات دیگر درمورد استانبول

باید قبل از شرکت در تور استانبول با برخی از مشخصات عمومی این شهر و و قوانین آن آشنا شوید. در این شهر تمامی مردم به زبان ترکی استانبولی صحبت کرده و از واحد پول لیر بهره می برند. پول این شهر برای خرید های ایرانیان بسیار مناسب می باشد. ارزش پولی این کشور به گونه ای می باشد که به راحتی می توان خرید های متنوعی را انجام داد. آب و هوای این شهر تقریبا سرد و مرطوب بوده و باید حتما قبل از سفر این موضوع را به خوبی چک کنید. برای استفاده از لباس های گوناگون در فصل های مختلف چک کردن آب و هوا بسیار با اهمیت می باشد. دین اکثریت مردم ترکیه و استانبول اسلام بوده و نزدیکی بسیاری با مردم ایران دارند. یکی از موارد قابل توجه در این کشور اختلاف ساعت می باشد. این کشور با ایران در حدود نیم ساعت اختلاف زمانی دارد.

تمامی موارد ذکر شده در هنگام و قبل از سفر به شما کمک کرده و می توانید از تور استانبول خود بهترین بهره را ببرید. توجه داشته باشید که تور های استانبول برای موقعیت های مختلف در سال بسیار جذاب می باشند. باید دقت داشته باشید که شهر استانبول از نظر زیبایی بسیار جذاب بوده و باید تمامی مناطق گردشگری موجود را مد نظر داشته باشید. با توجه به نکات گفته شده شما می توانید با آمادگی بیشتر و بهتر تور ترکیه را خریداری کنید. تور استانبول ارزان و رزرو تور استانبول به شکل های مختلف امکان پذیر می باشد. برای اینکه بهترین تور استانبول را شناسایی کنید بهتر است که از آژانس های مختلف بهره ببرید. تور جور به عنوان یکی از قوی ترین آژانس های موجود در ایران فعالیت داشته و می تواند برای شما خدمات متنوعی را آماده کند. برای استفاده از آفر های مختلف در این سایت می تواند از ویژگی های بسیار زیاد موجود استفاده کنید.

آب و هوای عالی

قیمت تور استانبول

قیمت تور استانبول به عوامل و موارد بسیار زیادی وابسته می باشد. با توجه به نکات بسیار زیاد می توان قیمت های بسیار متنوعی را برای این تور ها در نظر گرفت. معمولا تور استانبول از تور های دیگر نقاط اروپا بسیار ارزان قیمت تر بوده و می توان اقامت بیشتری را نیز تجربه کرد. برای سفر به استانبول شما نیازی به ویزا نداشته و می توانید تنها با پاسپورت به کشور ترکیه روید. قیمت روادید برای سفر کردن بسیار بالا بوده و می توان این مبلغ را به صورت کامل حذف نمود. می توان موارد بسیار زیادی را نام برد که با توجه به آن ها می توانید یک فاکتور بسیار عالی را در اختیار داشته باشید. باید توجه داشته باشید که قیمت برای تور های مختلف بسیار با اهمیت می باشد. یکی از موارد بسیار با اهمیت در تعیین قیمت تور استانبول نوع سفر می باشد.

می توانید از مرز های زمینی و هوایی این سفر را به راحتی انجام دهید. سفر از طریق زمین بسیار کم هزینه تر می باشد. سفر هوایی برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت اما توجه داشته باشید که استفاده از هواپیما می تواند در وقت شما به صورت کلی صرفه جویی کند. هر فرد می تواند با توجه به سلیقه خود هر یک از این راه ها را انتخاب کرده مورد استفاده قرار دهد. از دیگر موارد با اهمیت در این نوع تور ها که بر روی قیمت بسیار تاثیر گذار می باشند قیمت هتل می باشد. در این کشور کیفیت های بسیار متفاوتی را در هتل های موجود می توان مشاهده نمود. درجه بندی هتل های موجود را به وسیله ستاره مشخص کرده و هریک دارای ویژگی های خاصی می باشند. یکی دیگر از موارد بسیار با اهمیت در تعیین قیمت تور استانبول را می توان در مدت اقامت مشاهده نمود. هرچه تعداد روز های اقامت بیشتر باشد شما هزینه های بیشتری را باید پرداخت کنید.

هتل های با کیفیت

تور استانبول ارزان

قطعا این سوال نیز برای شما پیش آمده است که به چه نوع از تور های موجود ارزان گفته می شود. تور استانبول ارزان را می توان به شکل های مختلف معرفی نمود. در فصل های خاص سال که تعداد مسافران بسیار کم تر است تخفیف های بسیار جذابی را مشاهده خواهید کرد. در برخی از موارد حتی تا 50 درصد تخفیف را نیز می توان مشاهده نمود. این تخفیف ها به دلیل کم بودن مسافران و همچنین کم شدن هزینه های هتل می باشد. هتل های موجود دارای هزینه های بسیار بالا در فصل های گرم تر بوده و نمی توان به خوبی از آن ها استفاده نمود. باید توجه داشته باشید که خرید تور استانبول در حالت های خاصی می تواند بسیار جذاب باشد. از دیگر موارد موجود که دلیل ارزان بودن می باشد می توان به تور های لحظه آخری اشاره کرد.

تور های لحظه آخری برای کشور هایی که نیاز به ویزا ندارند بسیار مناسب می باشد. اگر پاسپورت شما اعتبار دارد می توانید از این نوع تور ها به خوبی استفاده کنید. باید توجه داشته باشید که تور استانبول به صورت لحظه آخری تا 50 درصد نیز میتواند شامل تخفیف شود. بعد از خرید تور های لحظه آخری شما ممکن است تنها 1 یا 2 روز را مهلت داشته باشید. این نوع از تور ها برای افرادی که به سفر های ناگهانی عادت دارند بسیار مناسب می باشد. می توانید این نوع تور ها را برای انجام یک سفر بسیار عالی در نظر داشته باشید. تور استانبول ارزان را می توانید برای کاهش هزینه های مختلف انجام دهید. باید در نظر داشته باشید که استفاده از این نوع خدمات برای همه افراد آزاد بوده و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. برای اینکه بالاترین کیفیت را در این خدمات شاهد باشید باید از آژانس های معتبر خرید خود را انجام دهید.

قیمت بسیار مناسب

بهترین زمان برای تور استانبول

برای آنکه بهترین زمان برای تور استانبول را متوجه شوید باید اولویت بندی های مختلفی را در نظر داشته باشید. اگر زمان برای شما با اهمیت می باشد قطعا نباید به قیمت های موجود توجه داشته باشید. از نظر آب و هوایی می توان گفت که بهترین زمان برای سفر به ترکیه و استانبول پاییز و بهار می باشد. در این دو فصل بالاترین کیفیت آب و هوایی را می توان مشاهده نمود. قیمت هتل ها در این دو فصل بالاتر از دیگر فصل ها بوده و باید به این قضیه بسیار توجه داشته باشید. بالا رفتن قیمت هتل ها در این دو فصل باعث بالا رفتن قیمت کلی تور استانبول خواهد شد. برای اینکه بتوانید از خدمات رفاهی موجود به خوبی استفاده کنید می توانید با مشاوران آژانس ها مشورت کنید. اگر برای تفریح به ترکیه و استانبول سفر می کنید قطعا باید فصل های بهار و پاییز را انتخاب کنید.

در این دو فصل تور های لحظه آخری بسیار کم بوده و نمی توان تعداد زیادی از آن ها را مشاهده نمود. در این دو فصل اکثر افراد تور های مناسب را رزرو کرده و کمتر تور خالی پیدا می شود. با رزرو تور استانبول می توانید با یک برنامه ریزی بسیار عالی به سفر رفته و از تمامی امکانات استفاده کنید. اگر به تفریحات آبی نیز علاقه دارید می توانید به راحتی در فصل تابستان نیز این تورها را انتخاب کنید. بازه زمانی خرداد تا مرداد با استقبال افراد زیادی همراه بوده و می توان به خوبی از آن لذت برد. در این ماه ها مسافران بسیار زیادی به مناطق ساحلی رفته و از تفریحات مختلف استفاده می کنند. در ماه های سرد سال نیز استانبول را می توان در بازه کریسمس انتخاب کرد. در بازه زمانی بلک فرایدی تا بعد از کریسمس می توانید تعداد زیادی از افراد و مسافران را در استانبول مشاهده کنید.

شبه جزیره ای جذاب

جمع بندی

در یک جمع بندی کلی می توان گفت که استفاده از تور استانبول برای تمامی افراد مناسب می باشد. افراد می توانند به راحتی برای تفریح وگردشگری این تورها را انتخاب کنند. باید توجه داشته باشید که در استفاده از این نوع تور ها شما باید بالاترین کیفیت را دریافت کنید. خدمات ارائه شده در این تور ها بسیار مهم می باشد. تورجور را می توان به عنوان یکی از بهترین آژانس های مسافرتی موجود در نظر داشت. در این مجموعه شما بالاترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.هتل های پیشنهادی
سوالات متداول سفر به استانبول

مدت زمان این پرواز حدود سه الی سه ساعت و نیم است.

داشتن اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار لازم است.

خیر، ویزای ترکیه به صورت فرودگاهی یا در مرزهای زمینی ترکیه صادر می‌شود و تا سه ماه هم اعتبار دارد.

بهترین زمان سفر به شهراستانبول، فصل بهار و پاییز است.
نظر ،تجربه و سوال خود را با ما در ارتباط بگذارید.