درباره هتل :
0 زیربنا , 0 اتاق
آدرس هتل Grand Oztanik :

Topcu Cad. No:9 Talimhane Taksim , Beyoglu, 34437 Istanbul, Turkey

مشاهده موقعیت هتل روی نقشه
شروع قیمت از :
0 ریال / هر شب
انتخاب اتاق

امکانات هتل Grand Oztanik

هتل گرند اوزتانیک که در منطقه تقسیم استانبول واقع شده است، اتاق هایی با اینترنت رایگان و تلویزیون ال سی دی ارائه می دهد و تنها 5 دقیقه پیاده تا خیابان پرجنب و جوش استقلال فاصله دارد. امکانات شامل یک باشگاه سلامت است. اتاق های تهویه مطبوع Grand Oztanik با رنگ های گرم و مبلمان چوبی تزئین شده اند. همه اتاق ها دارای وان حمام، مینی بار، چای و قهوه ساز، و سبد میوه خوشامدگویی رایگان هستند. برخی از اتاق‌ها منظره دریا و شهر دارند. می توانید روز خود را با صبحانه بوفه باز در رستوران مانگو آغاز کنید.

منوی آلاکارته برای ناهار و شام نیز موجود است. در صورت درخواست قبلی می توان ناهار بسته بندی شده یا صبحانه را در رختخواب ترتیب داد. مهمانان می توانند از کیک، کلوچه و انواع بستنی در سافاری و لانژ لذت ببرند. مهمانان می توانند در استخر سرپوشیده باشگاه سلامت یا حمام سنتی ترکیه استراحت کنند. خدمات ماساژ نیز در دسترس است. کارکنان میز تور هتل می توانند تورهای استانبول را ترتیب دهند. کاخ دولما باغچه 1.3 کیلومتر فاصله دارد. تالار کنسرت Cemal Resit Rey، تئاتر Haldun Taner، مرکز کنگره استانبول و مرکز کنگره Lutfi Kirdar در فاصله 2 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر و فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با هتل فاصله دارد.


فاصله هتل تا مکان های مهم شهر

  • Kabataş İskelesi 1 کیلومتر
  • Beşiktaş İskelesi 1.9 کیلومتر
  • Karaköy İskelesi 2.2 کیلومتر
  • Eminönü İskelesi 2.7 کیلومتر

قوانین Grand Oztanik


پرسش و پاسخ


نظرات کاربران در مورد هتل Grand Oztanik

در صورت اقامت در این اقامتگاه نظر و امتیاز خود را ثبت کنید تا دیگران با اطمینان بیشتری اقامتگاه مناسب برای سفرشان را انتخاب کنند‌.

هیچ نظری برای این هتل ثبت نشده است.