بهترین زمان سفر به کیش

جزیره‌ای در دل خلیج فارس ، هر کسی در زندگی‌اش برای یک بار هم که شده باید سفر به این جزیره آرام و طلایی را تجربه کند، جزیره کیش بهترین و پررونق ترین مقصد گردشگری در ایران است.

معتبرترین پاسپورت‌های جهان

معتبرترین پاسپورت‌های جهان کدامند؟ آشنایی با قوی‌ترین پاسپورت‌ها در دنیا!

بهترین هتل‌ های استانبول در میدان تقسیم کدامند؟

اگر قصد استفاده از هتل‌ های استانبول را دارید، پیشنهاد می‌کنیم اطراف میدان تقسیم دنبال آنها بگردید. در اطراف این میدان معروف ترکیه، هتل‌های لوکس و جذاب زیادی وجود دارند که می‌توانند برای شما یک اقامت فوق‌العاده در ترکیه را فراهم آورند. یکی از مدرن‌ترین هتل‌ های استانبول Tomtom Suites است. هتل پرا پالاس یکی از هتل‌ های استانبول است که در اطراف میدان تقسیم واقع شده و از نظر تاریخی شهرت زیادی دارد. هتل‌هاوس که یکی از هتل‌ های استانبول است در Karakoy یعنی بخش ساحلی منطقه بی اوغلو قرار گرفته است. هتل مرمره در میان هتل‌ های استانبول، به عنوان یکی از مرکزی‌ترین هتل‌های میدان تقسیم شناخته می‌شود و دقیقاً در وسط میدان قرار گرفته است.

غذاهای سنتی اصفهان

غذا و سنت غذایی هر شهری امروزه جزئی از فرهنگ غنی آن شناخته می‌شود و می‌تواند دنیایی از جذابیت‌های توریستی گوناگون را پدید آورد. استفاده درست از ظرفیت‌های غذایی شهر اصفهان که پیشینه غذایی بسیار طولانی و مشهوری دارد، باعث شده ...
عضویت در خبرنامه
با عضویت در خبرنامه، از آخرین اخبار، پیشنهادها و تخفیف ها باخبر شوید!
منو
بستن

برای نصب وب-اپلیکیشن بر روی دستگاه، به ترتیب زیر عمل کنید :

سیستم عامل Android


سیستم عامل iOS